4 Beds
2,667 sqft
$995,000
351 Wahoo Road Panama City Beach FL, 32408
Price per sqft
$373.08
Built in
1999
Property size
2,667 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
789945
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
2
Exterior features
Lot Size
0.22 Acres
Other property details
Taxes
$5,009
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
2
Courtesy of Compass Florida, LLC, Michele Bailey,
Listing Contact: 850-586-1382
Powered byLuxury Presence